Sport

Rijeka u lipnju domaćin Europskog juniorskog prvenstva u skokovima u vodu

Rijeka će u lipnju po drugi puta biti domaćin Europskog juniorskog prvenstva u skokovima u vodu

Pročitaj više

Šibenik – Rijeka

Nakon pobjede nad Goricom, nogometaši Rijeke u subotu odlaze u Šibenik po nova tri prvenstvena boda

Na krilima važne pobjede – HNK Rijeka

Nakon pobjede nad Goricom, nogometaši Rijeke spremni za žestok ritam u nastavku sezone. nemamo prava na opuštanje, poručuje trener Tomić

Sjeverna Makedonija pobijedila Njemačku, Velkovski odigrao cijelu utakmicu

Nogometaši Sjeverne Makedonije priredili su veliko iznenađenje svladavši na gostovanju Njemačku 2:1 u okviru kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Darko Velkovski, nogometaš Rijeke, odigrao je cijelu utakmicu za Sjevernu Makedoniju zaradivši pritom žuti karton. Velkovski je sjajno reagirao u 36. minuti kada je pravovremenom intervencijom spriječio siguran gol izbivši loptu ispred Goretzke koji je ostao sam pred golom.

​​​​​​​Proglašeni najuspješniji sportaši desetljeća u PGŽ

Proglašeni najuspješniji sportaši desetljeća u PGŽ

Samir Barać, Snježana Pejčić, Kuglački klub Mlaka i Vaterpolo klub Primorje Erste banka, proglašeni su sportašima desetljeća u pojedinačnoj i klupskoj konkurenciji, dok je Vedran Dumenčić ovu prestižnu titulu ponio u konkurenciji osoba s invaliditetom. U istom odabiru Zajednice sportova PGŽ najboljima u kategoriji školskih sportskih društava proglašeni su ŠSD osnovne škole Kozala i ŠSD „Dominik Savio“ Salezijanske klasične gimnazije. Proglašenje laureata održano je danas na terasi Guvernerove palače.

Hrvatski Taekwondo Savez

Pandemija koronavirusa nepovratno je promjenila život i aktivnosti sportaša. U Općini Čavle održan je sastanak vodstva Hrvatskog taekwondo saveza s voditeljima županijskih saveza i klubova kako bi razmotrili daljne aktivnosti.

Kostrena nagradila sportaše

Najuspješnijim sportašima i klubovima Općina Kostrena dodijelila nagrade, laureati među seniorima su Ivica Dundović i Ana Petrović, najviše nagrada Jedriličarskom klubu Galeb

Goran Tomić: Prodisali smo nakon prvog gola

Goran Tomić dobio je najbolji mogući dar za 44. rođendan kojeg će proslaviti u četvrtak. U sjajnih završnih pola sata utakmice, Rijeka je slomila otpor Slavena i stigla do velike i važne pobjede.

- Jedna bitna pobjeda za nas. Dobro smo pritiskali Slaven na otvaranju, ali iz prve prave prilike domaćin je zabio gol. Bio sam uvjeren da će Slaven pasti u nastavku. Kad je pao prvi gol ekipa je prodisala i čestitke igračima, rekao je Goran Tomić.

Slaven Belupo – Rijeka 1:3

Nogometaši Rijeke pobijedili su na gostovanju Slaven Belupo 3:1 u zaostaloj utakmici 16. kola Hrvatski telekom Prve lige.

Rijeka je do bodova stigla sjajnom igrom u zadnji pola sata u Koprivnici preokrenuvši susret u trenucima kada se činilo da bi bodovi mogli ostati u rukama Slavena.

A preokret je krenuo pravom majstorijom Josipa Drmića. U 69. minuti Štefulj je lijepo prošao i odigrao za Drmića koji se manirom rasnog strijelca oslobodio pratnje braniča i sjajno pogodio suprotan kut - 1:1.

Matteo Komadina prvak države u kategoriji do 65 kilograma

Nakon tri godine izbivanja, član Boksačkog kluba Rijeka Delničanin Matteo Komadina osvojio je titulu prvaka u kategoriji do 65 kilograma.

Srebro zlatnog sjaja

Odbojkašice Rijeke poražene u finalu kupa ali ipak zadovoljne. U 4 seta pobjedu odnijela ekipa Mladosti iz Zagreba

Veslački klub Jadran - novi kombi i čamac

Novo kombi vozilo pribavljeno sredstvima iz crowdfunding kampanje stiglo je na adresu Veslačkog kluba Jadran. Putovanja će za članove ovog kluba od sada biti sigurnija a vozilo je, uz novi čamac blagoslovio i župnik Sanjin Francetić.

Sutra od 20 sati odbojkašice Rijeke imaju priliku nakon 9 godina osvojiti trofej Kupa Hrvatske

Sutra od 20 sati odbojkašice Rijeke imaju priliku nakon 9 godina osvojiti trofej Kupa Hrvatske, s druge strane stajat će najtrofejnija ekipa, zagrebačka Mladost