Prijateljska utakmica Rijeka-Domžale: 2:3

LIDIJA

Rijeka je ranim pogotkom otvorila utakmicu n aterenima sportsog centra Stela Maris. U 7 minuti na 20 tak metara srušen je Murić, što je znak za opasnost protivničkim vratarima, a tako je i bilo. Rijekin veznjak sjajno je, u svom stilu pogodio za 1:0. Na odgovor slovewnske momčadi nije se dugo čekalo. U svega 4 poteza izigrana je obrana Rijeke, a Labrović je samo pogledom ipratio gol Jakupoviča. U 18-toj minuti greda je spasila Rijeku od rezultatskog minusa, da bi se i on dogodio u 32 minuti. Na sceni je opet Jakupoviš koji poteže i pogađa sa vrha šesnaesterca. Golijada se nastavlja u 35 minuti, kada nakon igranja rukom Pišeka na kreč loptu namješta najboji Rijekin strijelac Josip Drmić, Ishod gotovo predvidljiv. Rijeka domžale 2:2.Imala je Rijeka dobru priliku i za ponovno vodstvo u 38 minuti no vratnica ispriječila se vratnica.

Drugo poluvrijeme bolje otvaraju Domžale, koje su i povele u 63 minuti preko Zokovića. U 85 minuti za Rijeku je ponovno dosuđen kazneni udarac , no Bušnja propušta danu priliku. Sljedeću utakmicu Rijeka igra protiv Brave u subotu.